كارشناسي ارشد و دکتری حسابداری

ارائه مشاوره کنکور ارشد، مشاوره مالی ، مالیاتی ، حسابرسی

با سلام خدمت دوستان گلم امیدوارم کنکور ارشد سال ۹۰ رو بخوبی و با موفقیت پشت سر گذاشته باشید. از قرار معلوم مطابق کنکور سال پیش تستهای تخصصی آسان و ریاضی و آمار سخت و وقت گیر بود. میتوان کنکور ارشد رو اینطور تفسیر کرد که کسانی که روی ریاضی و آمار بیشتر کار کرده بودند موفقترند چون این دو درس واقعا تو کنکور تعیین کنندست . خلاصه هرچه بود گذشت و امیدوارم اونایی که واقعا برای کنکور زحمت کشیده بودند جواب زحمتهاشون رو بگیرند. دوستان عزیز لطفا نظرات خود را درمورد کنکور ارشد امسال در قسمت نظر دهی درج نمائید. از دوستان عزیز کسانی که سوالات کنکور امسال به دستشون رسید لطف کنند و برای استفاده کلیه دوستان آن را به ایمیل بنده ارسال نمایند تا برای دانلود در وبلاگ قرار داده شود. با آرزوی موفقیت شما دوستان بسیار گرامی.

نوشته شده در تاريخ ۸۹/۱۱/۲۷ توسط سلیمی

به گزارش روابط عمومی مرکز آزمون «دانشگاه آزاد اسلامی» ثبت نام داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال 90 این دانشگاه از ساعت 9 صبح روز دوشنبه مورخ 4.11.89 از طریق پایگاه اینترنتی به نشانی www.azmoon.org آغاز می شود.
این گزارش می افزاید مهلت ثبت نام آزمون مذکور تا ساعت 24 روز شنبه مورخ 16.11.89 ادامه خواهد داشت. داوطلبان گرامی طی این مدت می توانند با مراجعه به دفاترپستی در سراسر کشور و تهیه دفترچه راهنما و کارت اعتباری نسبت به ثبت نام از طریق پایگاه اینترنتی مذکور اقدام نمایند.
همچنین متقاضیان دوره بدون آزمون کارشناسی ارشد نیز می توانند با مراجعه به دفاتر پستی و تهیه کارت اعتباری نسبت به ثبت نام در این دوره اقدام نمایند.


به سوالات مطرح شده دوستان تا حد امکان پاسخ داده شد . لازم به ذکر میدونم که اعلام کنم بزودی کتابچه خلاصه نکات مهم و اساسی دروس مالی + صنعتی + حسابرسی که حاوی مهم ترین و کلیدی ترین نکات دروس مذکور بوده و برای شما کنکوری های عزیز بسیار مفید می باشد را به زودی برای دانلود در وبلاگ قرار خواهم داد.

نوشته شده در تاريخ ۸۹/۱۱/۰۲ توسط سلیمی